Venčenie pre verejnosť

Pokiaľ si nájdete čas a chuť poprechádzať sa a pri tom mať dobrý pocit, príďte k nám. Naši chlpáči sa z každej Vašej návštevy budú neuveriteľne tešiť. Milujú prechádzky v prírode, my však nedokážeme každého psíka vyvenčiť. Nie je to kapacitne z našej strany možné. Preto si každú Vašu návštevu a snahu pomôcť veľmi vážime.

Chcete sa dozvedieť ďalšie informácie? Zanechajte nám telefónne číslo a my sa vám ozveme.

Kto a ako môže prísť vyvenčiť psíkov?

Na to, aby ste mohli prísť vyvenčiť psíka, stačí, ak sa telefonicky dohodnete s ošetrovateľmi. Najlepšie deň vopred. Odporúčame sa vhodne obliecť, berte do úvahy, že budete v prírode a so psíkom, ktorý Vás môže od samej radosti celého poskákať 😊. Preto si oblečte niečo, čo znesie trocha blata a špiny. Samozrejme, vhodná pevná obuv je nevyhnutnosťou. Postroj a vôdzku Vám dáme a vyberieme Vám aj vhodného psíka. Či už budete chcieť venčiť aktívneho športovca, alebo kľudnú psiu dámu 😊. Neplnoleté osoby musia mať súhlas na venčenie od zákonných zástupcov a deti môžu venčiť iba v doprovode rodičov.

Telefonické kontakty na dohodnutie venčenia :

Mirabel : +421 903 891 810
Boris : +421 908 714 628

Základné pravidlá pri venčení

Všetky Vaše otázky ohľadom povahy a aktivity psíka Vám rád zodpovie službukonajúci ošetrovateľ. Zároveň Vás žiadame, aby ste dodržiavali pár základných pravidiel pri venčení:

  1. Psíka nikdy nepúšťajte z vôdzky navoľno.
  2. Majte na zreteli, že psíky v našom útulku je každý iný, tak ako my ľudia, preto ich pri venčení môžete mierne usmerňovať, nie však trestať akýmkoľvek spôsobom, sú to bytosti, niektorí s nie peknou minulosťou.
  3. V prípade zranenia Vás, alebo psíka, túto skutočnosť bezodkladne oznámte službukonajúcemu ošetrovateľovi.
  4. Ak budete chcieť psíka počas prechádzky odmeniť, pýtajte si maškrtky od ošetrovateľa. V prípade, že si prinesiete vlastné maškrtky, informujte prosím o tejto skutočnosti  službukonajúceho ošetrovateľa (niektoré psíky trpia rôznymi tráviacimi a inými ochoreniami, a preto je dobré, aby nedostali niečo, čo by im spôsobilo alergiu, či tráviace problémy).


Ďakujeme za každého jedného vyvenčeného psíka.

Psíkovia v útulku

sk_SKSK