Finančný príspevok

Pokiaľ by ste sa rozhodli podporiť našu prácu finančným príspevkom, budeme Vám nesmierne vďační. 

1

V našom útulku, aj napriek obrovskému nasadeniu zamestnancov a dobrovoľníkov, by bez finančnej pomoci bola akákoľvek snaha márna. Náklady útulku sa šplhajú do astronomických výšin, keďže dennodenne pribúdajú nové zvieratká, nie raz vo veľmi zlom fyzickom, ale aj psychickom stave. Len základné povinné úkony, ako čipovanie, očkovania, prípadne odblšenie, odčervenie, umytie, sa pohybuje v niekoľkých desiatkach Euro. Nehovoriac o psíkoch, ktorí sú chorí, zranení a ktorým treba akútne poskytnúť nevyhnutnú veterinárnu starostlivosť, ktorá sa v niektorých prípadoch dokáže vyšplhať na úroveň stoviek Euro.

Samozrejme si viete predstaviť, aké musia byť náklady na granule a konzervy (ak si vezmete ešte aj cenu za špeciálne granule pre psov, ktorí trpia rôznymi chorobami a intoleranciami), keď sa v útulku nachádza okolo 60 psov a v dočaskách ďalších 50.

Preto si veľmi vážime každú jednu finančnú pomoc a útulok je za ňu naozaj veľmi, veľmi vďačný. 

Pokiaľ by ste našu prácu chceli podporiť, môžete tak urobiť formou jednorazového príspevku, prípadne na mesačnej báze. Z možnej ponuky si môžete vybrať sumu (minimálna suma je nastavená na 5,- Euro) a pravidelnosť (jednorazovo, alebo mesačne). V prípade, že nám chcete pomôcť formou prevodu prostriedkov na účet, nižšie uvádzame čísla účtov pre podporovateľov zo Slovenska aj Čiech.

Z celého ❤️ Vám ĎAKUJEME !!!

Pre podporovateľov na Slovensku:

SK19 1111 0000 0011 2927 6002

Pre podporovateľov v Čechách:

SK03 8330 0000 0024 0059 4839

Psíkovia v útulku

sk_SKSK