Virtuálna adopcia

Pomoc, ktorú touto formou zašlete, bude použitá na Vami vybraného psíka, na konkrétne pomôcky, prípadne špeciálne diétne krmivo, lieky, operáciu, terapiu atď. Budete vedieť, ktorému psíkovi a v čom konkrétne ste mu pomohli .

A TO JE SKVELÝ POCIT 😊

Chcete sa dozvedieť ďalšie informácie? Zanechajte nám telefónne číslo a my sa vám ozveme.

Psíkovia v útulku

Čo je virtuálna adopcia?

Podstata virtuálnej adopcie spočíva v pravidelných mesačných príspevkoch na vami vybraného psíka. Je to forma pomoci od Vás, ktorí by ste chceli pomáhať, ale Vaše možnosti Vám to neumožňujú. Či už kvôli časovej zaneprázdnenosti, nedostatku priestoru, či iných dôvodov. Ak sa rozhodnete, môžete si vybrať aj viacerých psíkov, ktorým chcete touto formou pomáhať. Získané prostriedky budú použité na krmivo, doplnky výživy, kastráciu, očkovanie, prípadne liečbu Vami vybraného chlpáča 😊 až do doby, pokiaľ mu nenájdeme nový domov. Samozrejme, je na vašom rozhodnutí a virtuálnu adopciu psíka, môžete kedykoľvek ukončiť.

Ako si môžem psíka virtuálne adoptovať?

Postup pri virtuálnej adopcii je veľmi jednoduchý. Stačí, ak si vyberiete psíka, ktorému chcete touto formou pomôcť. Kliknete na jeho album a vyberiete políčko „VIRTUÁLNA ADOPCIA“. Zobrazí sa Vám na výber suma, ktorou budete prispievať (minimálna suma je nastavená na 5,- Euro mesačne). Kliknete na políčko „PRISPIEŤ“.

V ďalšom kroku vyplníte vaše údaje, meno, priezvisko, adresu, telefón a e-mail do tabuľky fakturačné údaje a zadáte údaje z Vašej platobnej karty. 

V prípade, že nechcete byť uvádzaný ako virtuálny adoptant v zozname darcov, nezabudnite „odkliknúť“ túto možnosť v predvoľbe. Váš finančný príspevok bude uvádzaný ako anonymný dar.

Po vyplnení všetkých údajov už len klik na posledný krok „ZAPLATIŤ“ a hotovo. Do Vášho emailu Vám bude odoslaná faktúra a CERTIFIKÁT VIRTUÁLNEHO RODIČA 😊.

Aké sú výhody virtuálnej adopcie?

Pomoc, ktorú touto formou zašlete, bude použitá na Vami vybraného psíka, na konkrétne pomôcky, prípadne špeciálne diétne krmivo, lieky, operáciu, terapiu, atď.

Budete vedieť ktorému psíkovi a v čom konkrétne ste mu pomohli .

A TO JE SKVELÝ POCIT 😊