Ricky II – rezervovaný

1

Ricky II je náš ex-útulkáč. Adoptovaný bol necelý rok, od šteniatka. Koncom minulého roka nám zavolal adoptant, aby sme si ho brali, inak ho dajú uspať, nakoľko ho už nezvládajú. Z ich strany vraj urobili všetko, aby nastala náprava. Ricky absolvoval pobyt v psom hoteli, odkiaľ poputoval k trénerovi Rišovi Uliankovi na resocializačný pobyt. Rišovi a všetkým vám, ktorí ste Ricka celý čas, najmä finančne, podporovali, patrí veľké 💗ĎAKUJEME💗.

Ricky je pripravený na novú adopciu. Je bezkonfliktný, vychádza si s inými psíkmi. Nie je agresívny! Potrebuje však zamestnať nielen fyzicky, ale aj psychicky. Je to mladý aktívny psík, ktorému len prechádzky nestačia. On chce pracovať. Ideálne navštevovať psiu školu, kde by mohol svoju hlavičku využiť. To Rickyho robí šťastným psíkom. Preto mu domov hľadáme u aktívnych ľudí, ktorí už s výchovou psíka majú trošku skúsenosti. Hľadáme zodpovednú rodinu, ktorá je ochotná mu pomôcť a porozumieť mu, ideálne bez malých detí.

29.12.2023 – Ukončenie roka, na ktorý len tak nezabudneme, nakoľko sme za viac ako mesiac nedokázali vyčarovať nové umiestnenie ‼️😕‼️ Ricky je náš ex-útulkáč. Adoptovaný necelý rok od šteniatka. Pred mesiacom nám zavolal adoptant, aby sme si ho brali alebo ho dajú uspať, nakoľko ho už nezvládajú a, že z ich strany bolo všetko spravené, aby nastala náprava. My máme vždy všetko pochopiť lebo sme útulok a zdá sa, je to naša povinnosť!!! My máme vždy okamžite niečo spraviť, poriešiť, vymyslieť lebo zdá sa, disponujeme akousi nadľuskou silou!!! Adoptantov, majiteľov nezaujíma, že útulok je dlhodobo preplnený a psov si doslova pcháme do svojich príbytkov kde sa ich hromadia desiatky!!! Ani nevieme čo k tomu dodať. Keď sme nechceli prísť o ročného psa, ktorý mal byť uspatý, tak sme mu okamžite vybavili hotel. „Lebo ako inak, útulok na to má. Veď on „vyžobre“ peniaze a ak nie, tak predsa môže „okradnúť“ ostatných útulkáčov. Veď aj tak v tom útulku majú prílišný komfort.“ Rickymu hľadáme zodpovednú rodinu, ktorá je ochotná mu pomôcť a porozumieť mu a zároveň prosíme o finančnú pomoc na úhradu jeho ubytovania u trénera, ktorý nás bude stáť mesačne 300,- eur“ NA ŽIADOSŤ EX-ADOPTANTA DOPĹŇAM, ŽE TEXT UVEDENÝ V ÚVODZOVKÁCH JE PODĽA NICH ZAVÁDZAJÚCI. PRETO SA PODPISUJEM SVOJIM MENOM. M.SIKORČÍNOVÁ

Chcete sa dozvedieť ďalšie informácie? Zanechajte nám telefónne číslo a my sa vám ozveme.

Trvalá adopcia, Virtuálna adopcia, Dočasná opatera
09/2022
12/2023
sk_SKSK