Mattwey – adoptovaný

Mattwey – adoptovaný

Mattwey (Matejko) –  dajme šancu seniorovi. Aj Matejko túži po domove, každý jeden deň. Jeho opotrebované srdiečko je plné nehy a lásky, ktorú nemá komu dať. Je to smutné, keď o starého psa nikto ani nezakopne. Nám tento tvorček nie je ľahostajný a tak hľadáme a hľadáme, kto by ho prichýlil. A PODARILO SA ????❤️????.
Verili sme, že Matejko nie je ľahostajný iba nám a tak sa nám podarilo mu zabezpečiť dokonalú dočasku, kde teraz v zimnom období bude môcť zohriať svoje staré kosti.

ĎAKUJEME, ĎAKUJEME a ešte raz ĎAKUJEME !!!

História: Matwey sa našiel v neďalekom meste kde si špacíroval po uliciach.
Nikto sa k nemu nehlásil, tak najprv putoval do odchytových kotercov, kde pobudol nejaký ten deň, a mohli sme ho prijať priamo do útulku. Matwey je postarší havkáčik, ale u neho platí, že vek je naozaj iba číslo. Matwey je už iba náš útulkový maznáčik Matej ????. Dobrosrdečný psík, ktorý sa okamžite dá do debaty s každým. Je mu jedno kto ho pohladká, kto k nemu prehovorí a pochváli s milými slovami. Hodil by sa ako terapeut pri urovnávaní vzťahov ????. Sála z neho láska a kľud. U Mateja treba myslieť aj na to, že je stále aktívny havino a preto potrebuje rodinku, ktorá mu bude vedieť zabezpečiť akúsi slušnejšiu prechádzku. Nie iba okolo sídliskového bloku. Taktiež si s ním rodinka užije plno zábavy, tomu verte ! Voči iným psíkom je tolerantný a kamarátsky. Môže sa stať, že nejakého toho kamoša si natoľko obľúbi, až si ho bude chcieť zobrať domov, ako svojho plyšového macíka. Pre Mateja hľadáme domov s prístupom dnu do interiéru ľudského obydlia.

 

sk_SKSK