Kráska

1

Kráska – táto extrémne podvýživená fenka NO . Hnisajúce rany po celom tele, hnis jej vytekal z očí aj z uší. Čo cítime, keď toto vidíme? Bolesť, hnev, smútok, strašnú ľútosť, bezmocnosť… ☹ Dnes  naozaj zúboženú a biednu, ale veríme, že aj vďaka Vašej pomoci, z nej bude Kráska, ktorú v nej uvidel náš Boris. On v nej dokázal uvidieť aj napriek tomu, tú ktorou bola v minulosti a ktorou bude v budúcnosti, tou nádhernou bytosťou a preto ju nazval Kráskou.

Kráska potrebuje čas, aby sa fyzicky zotavila. Veríme, že ruka v ruke s uzdravovaním jej zúboženého telíčka, sa začne hojiť aj jej dušička. Aktuálne je utiahnutá a oddaná, asi si nevie predstaviť, že by sa s ňou mohlo zaobchádzať lepšie ako doteraz. Momentálne sa Kráske vďaka láskavej opatere svojej dočaskárky ???? a dobre nastavenej liečbe uzdravuje celé telíčko.

Ďakuje za pomoc pre ňu, lebo bez nákladnej liečby by bola úplne niekde inde, ako je zdravotne teraz☺️. Ušká sa jej krásne hoja???? a infekcia z tela ustupuje. Stále však musí byť na liekoch. Vy ju preto môžete stále podporiť???? a my urobíme všetko preto, aby už zažila v živote len to najlepšie, čo sa v živote zažiť dá. Po ukončení liečby a zotavení Kráske hľadáme ten najdokonalejší domov.

 

 

Chcete sa dozvedieť ďalšie informácie? Zanechajte nám telefónne číslo a my sa vám ozveme.

URGENTNÁ POMOC, Trvalá adopcia, Virtuálna adopcia, Dočasná opatera, Domov na dožitie
08/2017
08/2023
sk_SKSK